Ibuprofen 400 mg liquid - 20 capsules - Medimart.nl
Ibuprofen 400 mg liquid

Ibuprofen 400 mg liquid - 20 capsules

Ibuprofen liquid caps Apotex 400 mg

€ 4,30


  • Dit product is nu niet voorradig en verwachten wij binnen 5-10 werkdagen te kunnen leveren.
  • Gratis verzending vanaf €35
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Omschrijving

Ibuprofen HTP liquid caps 400 mg, capsules, zacht

Geneesmiddel RVG 113213 UAD

Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen maakt deel uit van een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.

Toepassing
Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg kan worden gebruikt bij volwassenen en adolescenten met een lichaamsgewicht van 40 kg of zwaarder (12 jaar of ouder) om:

-  symptomen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute
   migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten,
   en
-  koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Niet gebruiken bij
Als u ooit last heeft gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of (jeukende) huiduitslag nadat u acetylsalicylzuur (aspirine) of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) heeft gebruikt.
- Als u een voorgeschiedenis heeft van een maagdarmbloeding of -perforatie in samenhang met eerdere behandeling met NSAID’s.
- Als u een maagzweer of maagbloeding heeft (of twee of meer episoden van een maagzweer of maagbloeding heeft gehad).
- Als u een bloedstollingsstoornis heeft of als u een andere bloedingsstoornis heeft.
- Als u een ernstige lever- of nierziekte of hartfalen heeft.
- Als u een hersenbloeding of een andere actieve bloeding heeft.
- Als bij u sprake is van niet-opgehelderde stoornissen in de bloedaanmaak.
- Als u lijdt aan ernstige uitdroging (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname).
- Tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap.
- Als u al andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX-2 remmers) of als u aspirine gebruikt in een dosering van meer dan 75 mg per dag

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. Elke capsule bevat 400 mg ibuprofen.

De andere stoffen in dit middel zijn:
macrogol 600, 
kaliumhydroxide, 
gezuiverd water.
gelatine, 
vloeibaar sorbitol, 
gedeeltelijk gedehydreerd (E420), 
inkt: opacode WB zwart NS-78-17821.*

Gebruik:
De gebruikelijke dosering voor volwassenen en adolescenten zwaarder dan 40 kg (12 jaar of ouder) is: 1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal 3 capsules per dag, indien nodig. Neem alleen een zodanige hoeveelheid capsules om uw symptomen te verlichten en laat minstens 6 uur tussen elke inname. Neem niet meer dan 3 capsules (1200 mg ibuprofen) in binnen 24 uur.

Ibuprofen HTP liquid caps moet zonder te kauwen met voldoende water worden ingenomen.
Ibuprofen HTP liquid caps mag niet worden gebruikt door adolescenten met een lichaamsgewicht lager
dan 40 kg en door kinderen.

Raadpleeg uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter voelt na 4 dagen voor pijn of na 3 dagen
voor koorts en migraine.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant:
Apotex Nederland BV,
Archimedesweg 2,
2333 CN Leiden
Nederland

Ibuprofen 400 mg liquid bestel je veilig en snel bij Medimart. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden

Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Specificaties

inhoud
20 capsules
Productsoort
Pijn algemeen
RVG
113213

Shop meer