Ibuprofen 400 mg liquid - 20 capsules - Medimart.nl - (3352304)
Ibuprofen 400 mg liquid

Ibuprofen 400 mg liquid - 20 capsules

Ibuprofen Liquid caps 400 mg Teva is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt.

€ 4,90


  • Dit product is nu niet voorradig en verwachten wij binnen 5-10 werkdagen te kunnen leveren.
  • Gratis verzending vanaf €35
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Omschrijving

Ibuprofen Liquid caps 400 mg Teva, capsule, zacht

Ibuprofen Liquid caps 400 mg Teva is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. Ibuprofen maakt deel uit van de groep van geneesmiddelen die niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID´s) wordt genoemd.

Toepassing
- hoofdpijn
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- kiespijn
- menstruatiepijn
- spierpijn
- spit
- reumatische pijn
- koorts en pijn na vaccinatie
- migraine (met en zonder aura).

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn: 
Inhoud van de capsule: polyethyleenglycol 400, sorbitanmonooleaat, PVPK-30 kaliumhydroxide (E525), gezuiverd water. 
Capsule-omhulling: gelatine (E441), polyethyleenglycol 400, sorbitol (E420), gezuiverd water, triglyceriden. 
Bedrukking: drukinkt (schellak, zwart ijzeroxide (E172), propyleenglycol, ammoniumhydroxide). 

Gebruik:
De eerste dosis is 400 mg, zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur). 
Een dosering van 200 mg is met deze capsules niet mogelijk. Hiervoor zijn ibuprofen capsules of tabletten van 200 mg verkrijgbaar. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. 
- U heeft last van astma-aanvallen of overgevoeligheidsreacties (bv. huiduitslag) na eerder gebruik van ibuprofen of andere pijnstillers, zoals bv. acetylsalicylzuur (Aspirine).
- U lijdt aan colitis ulcerosa (ontsteking van de dikke darm).
- U heeft last gehad van een maagzweer of een bloeding in de maag of dunne darm (duodenum) na eerder gebruik van geneesmiddelen tegen pijn en ontstekingen (NSAID's).
- U heeft last van een maagzweer of bloeding in de maag of dunne darm of u heeft dit in het verleden vaker dan tweemaal gehad.
- U heeft last van bloedingen (ook in de hersenen) of bloedingsneiging.
- U heeft een ernstige stoornis in de werking van uw lever en/of nieren.
- U lijdt aan ernstig hartfalen (onvoldoende pompkracht van het hart).
- U bent in de laatste 3 maanden van de zwangerschap.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen 
Teva Nederland BV 
Swensweg 5 
2031 GA Haarlem

Ibuprofen 400 mg liquid bestel je veilig en snel bij Medimart. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden

Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Specificaties

inhoud
20 capsules
Productsoort
Pijn algemeen
RVG
106049

Shop meer