Ibuprofen 200 mg omhuld - 20 tabletten - Medimart.nl
Ibuprofen 200 mg omhuld

Ibuprofen 200 mg omhuld - 20 tabletten

Livsane Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten

€ 1,85


  • Dit product is nu niet voorradig en verwachten wij binnen 5-10 werkdagen te kunnen leveren.
  • Gratis verzending vanaf €35
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Anderen bestelden ook


Omschrijving

Livsane Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddel RVG 105474 UAD

Ibuprofen maakt deel uit van de groep NSAID’s/prostaglandinesynthetaseremmers en heeft in het lichaam een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsonderdrukkende werking.

Toepassing
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn,
menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.

Niet gebruiken bij
- U heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus na gebruik van acetylsalicylzuur of andere soortgelijke pijnstillers.
- Bij een bestaande maagdarmbloeding of andere bloedingen.
- Bij een bestaande maagzweer of als u al eens eerder een maagzweer gehad heeft.
- Bij ernstig leverfalen, ernstig nierfalen of ernstig hartfalen.
- Gedurende de laatste drie maanden van de zwangerschap.

Samenstelling
Werkzame stoffen: Elke omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen
Hulpstoffen: maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erythrosine (E 127)

Dosering
Volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar: Eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zonodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer. U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen.
Het is raadzaam de doseringen gelijkmatig over de dag te verdelen.
Volwassenen: Raadpleeg uw arts als u zich niet beter voelt na 5 dagen bij pijn of na 3 dagen bij koorts, of als de klachten verergeren.
Adolescenten (12 – 18 jaar oud): Indien adolescenten dit geneesmiddel langer dan 3 dagen nodig
hebben of indien de symptomen verergeren, dient een arts geraadpleegd te worden.

Wijze van gebruik
De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant
Brocacef Supplies & Services B.V.
Straatweg 2
3604 BB Maarssen

Ibuprofen 200 mg omhuld bestel je veilig en snel bij Medimart. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden

Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Specificaties

inhoud
20 tabletten
Productsoort
Pijn algemeen
RVG
105474

Shop meer