Koemis koetjing tinctuur - 50 Milliliter - Medimart.nl - (3381906)

Voordelig en groot assortiment

Gratis verzending vanaf €50,-

PostNL bezorging & afhaalpunten

Koemis koetjing tinctuur 50 Milliliter - Fytotherapie

Koemis koetjing tinctuur - 50 Milliliter

Enkelvoudige kruidentinctuur gemaakt met 100 gram gedroogd blad van Orthosiphon stamineus / Koemis koetjing.

€ 6,88


  • Levertijd 1-3 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €50
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Omschrijving

Enkelvoudige kruidentinctuur gemaakt met 100 gram gedroogd blad van Orthosiphon stamineus / Koemis koetjing.

Voedingssupplement met planten.

Samenstelling per dagdosering
Water-alcohol extract van Koemis koetjing blad. 1 dagdosering bevat 2-3 ml water-alcohol extract van 200-300 mg gedroogd Koemis koetjing blad. Alcoholgehalte 30%.

Gebruik:
Schudden voor gebruik. Indien niet anders voorgeschreven 3 x daags 15 à 20 druppels in een kleine hoeveelheid water. Kinderen van 2 - 15 jaar evenveel druppels als hun leeftijd.

Een lichte vertroebeling / bezinking heeft geen invloed op de kwaliteit.

Let op: Bevat alcohol

Fabrikant
Natura Sanat BV De Cruydhof
Nieuwstraat 8
7814 PX Weerdinge

Dit product is een voedingssupplement.

Aanbevolen dosering niet overschrijden.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding.

Buiten bereik van jonge kinderen houden.

Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.

Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte.

Specificaties

inhoud 50 Milliliter
Productsoort Fytotherapie
Z-Index 16333136

Shop meer