Paracetamol 500 mg oval - 50 stuks - Medimart.nl
Paracetamol 500 mg oval

Paracetamol 500 mg oval - 50 stuks

Paracetamol apotex 500 mg ovaal, tabletten

€ 1,35


  • Dit product is nu niet voorradig en verwachten wij binnen 5-10 werkdagen te kunnen leveren.
  • Gratis verzending vanaf €35
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Omschrijving

Paracetamol apotex 500 mg ovaal, tabletten

Geneesmiddel RVG 52239 UAD

Paracetamol apotex 500 mg ovaal maakt deel uit van de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.

Toepassing
Paracetamol apotex 500 mg ovaal kan worden gebruikt bij: 
- hoofdpijn 
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid 
- koorts en pijn na vaccinatie 
- kiespijn 
- zenuwpijn 
- spit 
- spierpijn 
- menstruatiepijn

Niet gebruiken bij
- Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.
- Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar.

Samenstelling
Werkzame stof:
 Een tablet bevat 500 mg paracetamol
Hulpstoffen: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium, magnesiumstearaat

Dosering
De aanbevolen dosering is:
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende
leeftijdscategorie.

Wijze van gebruik
De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden.
- Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald
worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere symptomen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.

De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de
volgende situaties:
- volwassenen die minder dan 50 kg wegen
- milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische
geelzucht)
- uitdroging
- chronische ondervoeding

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant
Apotex Nederland BV
Archimedesweg 2
2333 CN Leiden

Paracetamol 500 mg oval bestel je veilig en snel bij Medimart. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden

Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Specificaties

inhoud
50 stuks
Productsoort
Pijnstillers
Subcategorie 2
Paracetamol
RVG
114330

Shop meer